جامع ترین ترین اخبار و اطلاعات فناوری و موبایل جامع ترین ترین اخبار و اطلاعات فناوری و موبایل .

جامع ترین ترین اخبار و اطلاعات فناوری و موبایل

آشنایی با اسپیکر بلوتوث تسکو TS 2361

در دو سمت این اسپیکر قلاب‌هایی آهنی در نظر گرفته شده؛ توسط بندی زیبا و با کیفیت که در جعبه دستگاه قرار داده شده می‌توانید این اسپیکر را از هر جایی آویزان کنید.

بالای اسیپکر کلیدهای کنترلی دیده می‌شوند که عبارت‌اند از کلید کم و زیاد  کردن صدا، که توسط آن‌ها می‌توانید بین موزیک‌ها هم جا به جای شوید، کلید بلوتوث، کلید خاموش و روشن کردن، کلید نگه داشتن و پخش موزیک.

پشت اسپیکر درگاه‌هایی را مشاهده می‌کنید در شیاری قرار گرفته‌اند. این درگاه‌ها عبارت‌اند از AUX  (برای اتصال به جک 3.5 میلی‌متری صدا)، درگاه USB  (برای اتصال حافظه فلش)، درگاه کارت حافظه خارجی و درگاه شارژ که از میکرو یو اس بی پشتیبانی می‌کند.

از نظر ابعاد این اسپیکر نه خیلی بزرگ است و نه خیلی کوچک. وزنی در حدود 765 گرم برایش در نظر گرفته شده که برای اسپیکری قابل حمل خیلی زیاد نیست.

همان‌طور که گفتیم این اسپیکر از بلوتوث پشتیبانی می‌کند. پشتیبانی از بلوتوث نسخه 4.2 برای این اسپیکر در نظر گرفته شده که امکان اتصال به پخش کننده‌های موزیک که از بلوتوث پشتیبانی می‌کنند و همچنین گوشی‌های هوشمند را به کاربر می‌دهد. پشتیبانی از بلوتوث تا فاصله 10 متر در نظر گرفته شده که در عمل اگر فضا باز باشد و مانعی بین پخش کننده و اسپیکر نباشد بیشتر از 10 متر هم مشکلی با اتصال ندارید.

باتری‌ای که برای این اسپیکر در نظر گرفته شده از نوع لیتیوم پلیمر است که ظرفیتی برابر 1200 میلی‌آمپر ساعت را دارد و می‌توانید مدت زمانی حدود 5 ساعت را با آن به صورت بلوتوث موزیک پخش کنید.

در بخش کیفیت هم به خوبی می‌توان روی این اسپیکر حساب باز کرد. TS 2361 صدای خیلی بلندی دارد اما اگر بخواهید از صدای آن در نهایت بلندی بهره ببرید باید این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت افت می‌کند و صدا تیز می‌شود.

در مجموع این اسپیکر تسکو علاوه بر اینکه ظاهری جذاب دارد هم از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارد و هم از نظر تعدد درگاه ارتباطی دست کاربر را باز می‌گذارد. از نظر کیفیت هم به خصوص در محیط‌هایی که باز هستند می‌توانید خیلی زیاد روی صدای بلند این اسپیکر حساب باز کنید.


برچسب: اسپیکر بلوتوث تسکو TS 2361،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۹:۴۰ توسط:Polar bear موضوع: اسپیکر نظرات (0)