جامع ترین ترین اخبار و اطلاعات فناوری و موبایل جامع ترین ترین اخبار و اطلاعات فناوری و موبایل .

جامع ترین ترین اخبار و اطلاعات فناوری و موبایل

بررسی هندزفزی بی‌سیم تسکو مدل ایرفون TH 5360

کیس نگه دارنده هندزفری‌ها از بخش بالایی خودش باز می‌شود و به آن‌ها دسترسی پیدا می‌کنید. در یک طرف این کیس درگاه میکرو یو اس بی در نظر گرفته شده که بالای خودش 4 چراغ را می‌بیند. این‌ها نشان می‌دهد که این کیس زیبا علاوه بر اینکه وظیفه نگه‌داری این هندزفری‌ها را بر عهده دارد برای شارژ کردن آن‌ها هم استفاده می‌شود.

در کیس بسیار راحت باز می‌شود و دو هندزفری را در آن مشاهده می‌کنید که در جای خودشان قرار  گرفته‌اند. هندزفری‌ها با کمک اتصال آهن ربایی در جای خودشان هستند و بنابراین در زمانی هم که در کیس باز است با برگرداندن آن، از جای خودشان خارج نمی‌شوند و باید با انگشت آن‌ها را خارج کنید. این اتصال آهن ربایی کمک می‌کند تا زمان جای‌گذاری هم به‌راحتی سر جای خودشان قرار بگیرند. به‌محض اینکه هندزفری ها را سر جایشان داخل کیس قرار دهید فرآیند شارژ شدن آغاز می‌شود و مدت زمان لازم برای شارژ شدن ایرفون ها حدود 1 ساعت است.

اتصال آهن ربایی را در بخش دیگری از کیس هم می‌بینیم. در کیس نگه دارنده از اتصال آهن ربایی پشتیبانی می‌کند که سبب می‌شود در محکم به بدنه بچسبد و مشکلی برای خارج شدن ناگهانی وجود نداشته باشد.

ایرفون ها اندازه خیلی بزرگی ندارند که برای محصولی با این کاربری مزیتی بزرگ به‌حساب می‌آید. روی هر کدام از ایرفون‌ها حلقه‌ای وجود دارد که با روشن شدن آن‌ها به رنگ سبز در می‌آید. این ایرفون‌ها با نگه داشتن انگشت روی آن‌ها به مدت 3 ثانیه روشن می‌شوند. قرار گرفتن ایرفون‎ها در گوش کاربر بسیار خوب انجام می‌شود و حتی با حرکت سریع و با شدت سر به اطراف مشکلی از نظر خارج شدن از گوش برایشان به وجود نمی‌آید.

این ایرفون ها به میکروفون مجهز شدند تا بتوانید از آن‌ها علاوه بر گوش کردن به موزیک برای مکالمه هم استفاده کنید. کیفیت مکالمه بسیار مطلوب است و هیچ مشکلی چه در بخش میکروفون و چه در بخش صدایی که از سمت مخاطب می‌آید ندارید.

به لطف اینکه با دو عدد ایرفون روبرو هستید می‌توانید از آن‌ها برای گوش کردن به موزیک هم استفاده کنید. صدایی که از این ایرفون ها خارج می‌شود بسیار زیاد است و به خوبی محیطی بسته را برای پخش صدا برایتان فراهم می‌کنند؛ به‌این‌ترتیب با قرار دادن آن‌ها روی گوش خودتان و زیاد کردن صدا هیچ صدایی از محیط اطراف را نمی‌شنوید. اما از نظر کیفیت شاید خیلی انتظارتان را برآورده نکنند؛ کیفیت پخش موزیک توسط ایرفون‌ها خوب است و صدای بم بیشتر پخش می‌شود به‌خصوص زمانی که صدا را خیلی زیاد کنید صداهای بم نمود بیشتری پیدا می‌کنند. البته توجه کنید که این محصول اختصاصی برای گوش کردن به موزیک ساخته نشده و بیشتر کاربری هندزفری دارد و نباید در زمینه کیفیت هم خیلی انتظار زیادی از آن داشته باشید اما در کل هر شخصی از موزیکی که پخش می‌شود انتظار جداگانه‌ای دارد. اگر می‌خواهید به عنوان هدفونی سبک و با کیفیت خوب در طول روز از آن استفاده کنید برای این کار بسیار مناسب است.

نحوه اتصال

ابتدا خوب است که بدانید این دستگاه از بلوتوث نسخه 5 پشتیبانی می‌کند که مصرف انرژی کمتری نسبت به نسخه‌های قبلی دارد. روی هر کدام از این ایرفون‌ها حرفی نوشته شده که نشان می‌دهد هر کدام برای کدام گوش است. با نگه داشتن انگشت روی هر کدام به مدت 3 ثانیه روشن می‌شوند و حلقه نور رنگی اطراف آن‌ها شروع به چشمک زدن می‌کند. هر دو ایرفون بعد از روشن شدن همدیگر را پیدا می‌کنند و به یکدیگر متصل می‌شوند. بعد از آن هدست سمت راست آماده است تا به گوشی یا هر دستگاهی که از بلوتوث پشتیبانی می‌کند متصل شود. برای اتصال گوشی باید در بخش لیست بلوتوث‌های خودتان نام TH5360 را پیدا کنید و روی آن  ضربه بزنید. به همین راحتی هر دو هدست به گوشی شما متصل می‌شوند و می‌توانید بعد از آن از مکالمه بی‌سیم یا گوش کردن به موزیک لذت ببرید.

برای ایرفون‌ها باتری 40 میلی‌آمپری در نظر گرفته شده و این هدفون‌ها برای شارژ شدن به 1 ساعت زمان نیاز دارند و در حالت مکالمه می‌توانند 3 تا 4 ساعت بدون نیاز به شارژ پاسخگو باشند علاوه بر اینکه مدت زمان استفاده در حالت پخش موسیقی 3 ساعت است. مدت زمان آماده به کار هم 40 ساعت بیان شده است.


برچسب: هندزفزی بی‌سیم تسکو مدل ایرفون TH 5360، هندزفزی بی‌سیم تسکو TH 5360، true portable earbuds th 5360،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۶:۰۱ توسط:Polar bear موضوع: هندزفری نظرات (0)